Телефони

044-235-49-25, 050-440-20-47

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Безпека життєдіяльності: підручник / за ред. В.Г. Цапка

Безпека життєдіяльності: підручник / за ред. В.Г. Цапка

59714
Немає в наявності
20 грн.
Автори: за ред. В.Г. Цапка
Аудиторія: для студентів вищих навчальних закладів, керівників державних установ, підприємств і організацій, широке коло читачів
Видавництво: «Знання»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 397
ISBN: 978-966-346-466-4
LowCostBooks

Опис книги Безпека життєдіяльності: підручник / за ред. В.Г. Цапка

Перевага цього підручника в тому, що головна увага авторів зосереджується на людині: людина розглядається як об’єкт, що потребує захисту в умовах навколишнього середовища. Аналізуються особливості організму людини, вплив на нього природного середовища (кліматичних умов, атмосферного повітря, гідросфери, електромагнітного випромінювання та ін.). Особлива увага приділяється небезпекам, які є наслідком науково-технічної, соціальної, політичної діяльності людини, урбанізації. Наводяться практичні поради щодо захисту населення, надання першої медичної допомоги у разі аварії на транспорті, пожежі, землетруcу, хімічного чи радіаційного забруднення тощо. Аналізуються система управління і правові аспекти безпеки життєдіяльності людини і суспільства.
Розраховано на студентів вищих навчальних закладів, керівників державних установ, підприємств і організацій, широке коло читачів.

Зміст книги Безпека життєдіяльності: підручник / за ред. В.Г. Цапка

СТИСЛИЙ ЗМІСТ | 1. Вступ. | 2. Теоретичні основи дисципліни “Безпека життєдіяльності”. | 3. Людина як об’єкт, який потребує захисту в умовах середовища, що оточує сільськогосподарські виробництва. | 4. Діяльність людини як джерело небезпек, що діють у середовищі життєдіяльності. | 5. Фактори ризику та безпека життєдіяльності. | 6. Людина як суб’єкт системи управління безпекою життєдіяльності. Список використаної літератури.

Автори книги Безпека життєдіяльності: підручник / за ред. В.Г. Цапка

за ред. В.Г. Цапка

Характеристики книги Безпека життєдіяльності: підручник / за ред. В.Г. Цапка

Видавництво: «Знання»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 397
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 488 г.
ISBN: 978-966-346-466-4

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити