Телефони

044-235-49-25, 050-440-20-47

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Гістологія, цитологія та ембріологія: у 3-х кн.: навчальний посібник. Кн. 1. Цитологія і загальна ембріологія (ВНЗ ІV р. а.) / Барінов Є.Ф. та ін.

Гістологія, цитологія та ембріологія: у 3-х кн.: навчальний посібник. Кн. 1. Цитологія і загальна ембріологія (ВНЗ ІV р. а.) / Барінов Є.Ф. та ін.

65876
Немає в наявності
30 грн.
Автори: за ред. Е.Ф. Барінова, Ю.Б. Чайковського
Гриф: затверджено МОН України
Аудиторія: для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2010
Кількість сторінок: 216 + 32 кольор. вкл.
ISBN: 978-966-505-061-3
LowCostBooks

Опис книги Гістологія, цитологія та ембріологія: у 3-х кн.: навчальний посібник. Кн. 1. Цитологія і загальна ембріологія (ВНЗ ІV р. а.) / Барінов Є.Ф. та ін.

Навчальний посібник «Гістологія, цитологія та ембріологія» підготовлено співробітниками кафедр гістології, цитології та ембріології Донецького національного медичного університету імені М. Горького та Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
У книзі 1 вміщено матеріал «Цитологія і загальна ембріологія», що крім традиційних тем, доповнений новим розділом — "Цитодіагностика". Порівняно з попереднім виданням (2006) значно перероблено матеріал у темах "Плазмолема", "Ядро. Клітинний цикл. Поділ, диференціювання, старіння та загибель клітин", "Ембріогенез людини". Крім того, автори наводять приклади реалізації підсумкового модульного контролю та варіант індивідуального завдання для самостійної творчої роботи студентів.
Для студентів вищих медичних закладів освіти IV рівнів акредитації.

Зміст книги Гістологія, цитологія та ембріологія: у 3-х кн.: навчальний посібник. Кн. 1. Цитологія і загальна ембріологія (ВНЗ ІV р. а.) / Барінов Є.Ф. та ін.

ПЕРЕДМОВА | МОДУЛЬ 1. ЦИТОЛОГІЯ. ЗАГАЛЬНА ЕМБРІОЛОГІЯ | ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ 1. ЦИТОЛОГІЯ | Тема 1. Методи мікроскопії та гістологічна техніка | Тема 2. Загальна організація клітини. Плазмолема. | Тема 3. Клітина. Цитоплазма. Гіалоплазма. Органели. Включення | Тема 4. Клітина. Ядро. Клітинний цикл. Поділ, диференціювання, старіння та загибель клітин | Тема 5. Цитодіагностика. Життєвий цикл клітини. Функціональна активність клітин. Структурні основи реакції клітин на дію зовнішніх факторів | ЗМІСТОВИЙ МОДУЛЬ 2. ЗАГАЛЬНА ЕМБРІОЛОГІЯ | Тема 6. Ембріогенез птахів та плацентарних ссавців | Тема 7. Ембріогенез людини. Запліднення. Дроблення. Перша фаза гаструляції | Тема 8. Ембріогенез людини. Друга фаза гаструляції. Гісто- і органогенез | КОНТРОЛЬ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК ЗАНЯТЬ (МОДУЛЬ 1) | ПІДСУМКОВИЙ КОНТРОЛЬ ЗАСВОЄННЯ ЗНАНЬ ТА ОВОЛОДІННЯ ПРАКТИЧНИМИ НАВИЧКАМИ (З МОДУЛЯ 1)

 

Автори книги Гістологія, цитологія та ембріологія: у 3-х кн.: навчальний посібник. Кн. 1. Цитологія і загальна ембріологія (ВНЗ ІV р. а.) / Барінов Є.Ф. та ін.

за ред. Е.Ф. Барінова, Ю.Б. Чайковського

Характеристики книги Гістологія, цитологія та ембріологія: у 3-х кн.: навчальний посібник. Кн. 1. Цитологія і загальна ембріологія (ВНЗ ІV р. а.) / Барінов Є.Ф. та ін.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2010
Кількість сторінок: 216 с. + 32 с. кольор. вкл.
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 390 г
ISBN: 978-966-505-061-3

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити