Телефони

044-235-49-25, 050-440-20-47

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

58176
Немає в наявності
10 грн.
Автори: Шаповалова В.А., Коршак В.М., Халтагарова В.М. та ін.
Гриф: рекомендовано МОН України
Аудиторія: для студентів вищих медичних навчальних закладів ІV рівня акредитації
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2009
Кількість сторінок: 96
ISBN: 978-966-8144-82-0
LowCostBooks

Опис книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

У навчальному посібнику у вигляді графологічних структур викладено загальні поняття про фізичну реабілітацію в комплексному лікуванні хворих стоматологічного профілю. Особливу увагу приділено лікувальному масажу й особливостям його застосування.
Книжка написана на основі узагальнення даних сучасної науки й передового практичного досвіду. Посібник допоможе викладачам у проведенні практичних занять та студентам у самостійній роботі. Буде корисним і для практикуючих лікарів, які займаються фізичною реабілітацією.
Для студентів вищих медичних навчальних закладів ІV рівня акредитації.

Зміст книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Передмова | Тема 1. Роль фізичної реабілітації в комплексному лікуванні хворих стоматологічного профілю. Загальні основи фізичної реабілітації | Тема 2. Лікувальний масаж і особливості його застосування в комплексному лікуванні хворих стоматологічного профілю | Тема 3. Фізична реабілітація хворих з одонтогенними запальними процесами в щелепно-лицьовій ділянці | Тема 4. Фізична реабілітація в комплексному лікуванні хворих з артритами, артрозами та контрактурами скронево-нижньощелепних суглобів | Тема 5. Фізична реабілітація при переломах верхньої і нижньої щелепи | Тема 6. Фізична реабілітація в до- та після операційний період при заміщенні дефектів м’яких тканин у щелепно-лицьовій ділянці місцевими тканинами та стеблом Філатова | Тема 7. Фізична реабілітація хворих з порушеннями та аномаліями прикусу | Предметний покажчик

 

Автори книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Шаповалова В.А., Коршак В.М., Халтагарова В.М. та ін.

Характеристики книги Фізична реабілітація в стоматології: навчальний посібник (ВНЗ IV р. а.) / В.А. Шаповалова, В.М. Коршак, В.М. Халтагарова та ін.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2009
Кількість сторінок: 96
Обкладинка: м’яка
Формат: 60х90/16
ISBN: 978-966-8144-82-0

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити