Телефони

044-235-49-25, 050-440-20-47

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Повернення і відшкодування

Повернення і відшкодування


При отриманні замовлення 

При отриманні замовлення просимо перевіряти його зовнішній вигляд, комплектність, цілісність і супровідну документацію. У випадку пошкодження книги, некомплектності або невідповідності замовлення Ви маєте право не оплачувати його і відмовитися від отримання. 


Після отримання замовлення 

Якщо куплена Вами книга неналежної поліграфічної якості, що призводить до втрати або перекручування інформації (відсутність друкованого тексту або малюнку, пошкодження друкарським верстатом сторінки, перевернуті відносно обкладинки сторінки, невідповідність назви на обкладинці її наповненню тощо), Ви маєте право повернути її в магазин протягом 14 днів з моменту покупки. Після підтверджені нашим менеджером поліграфічного браку магазин зобов’язаний повернути кошти або обміняти на книгу належної якості. Книга належної якості, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" від 19.03.1994 року № 172, не підлягає поверненню (друковані видання).

Як повернути книгу з поліграфічним браком і отримати відшкодування? 

1. Залишити заявку щодо повернення книги у зв’язку з поліграфічним браком через пошту: lcbooksua@gmail.com. У заявці потрібно вказати виявлений брак, назву книги, а також ім’я, прізвище і телефон покупця.
2. Протягом 1 дня дочекатися телефонного дзвінка від менеджера, під час якого буде обговорено усі деталі й умови повернення.
3. Відправити браковану книгу за адресою магазину 01030, м. Київ, вул. Стрілецька, 28 за рахунок магазину.
4. Після отримання книги магазином і підтвердження виявленого поліграфічного браку дочекатися телефонного дзвінка від менеджера (протягом 1 дня з моменту отримання книги магазином).
5. При підтверджені браку магазином отримати відшкодування покупки шляхом повернення коштів покупцю (протягом 1 дня) або відправлення за рахунок видавництва примірника книги належної якості за адресою покупця (до 5 днів, залежно від терміну доставки). Також заявку щодо повернення книги через поліграфічний брак можна оформити за тел.: 044-235-49-25, 050-440-20-47.