Телефони

044-235-49-25, 050-440-20-47

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

59569
В наявності
10 грн.
Автори: Калинюк Т.Г., Бокшан Є.В., Білоус С.Б. та ін.
Гриф: рекомендовано МОН України
Аудиторія: для студентів вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III—IV рівнів акредитації, що навчаються за спеціальністю “Фармація”. Може бути рекомендований також фахівцям, які працюють у галузі фармації та косметології
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 184
ISBN: 978-966-10-0012-3
LowCostBooks

Опис книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

У практикумі подано інформаційний матеріал до кожного лабораторного заняття, теоретичні питання, завдання для виконання практичної роботи, наведено приклади виконання лабораторних завдань та зразки тестових завдань для контролю рівня засвоєння матеріалу. Лабораторні завдання підібрані так, щоб студенти, використовуючи теоретичні знання, набували навичок самостійної роботи. Додатки містять довідкові матеріали, потрібні для самостійного виконання лабораторних завдань.
Для студентів вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III—IV рівнів акредитації, що навчаються за спеціальністю “Фармація”. Може бути рекомендований також фахівцям, які працюють у галузі фармації та косметології.

Зміст книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Передмова | Розділ 1. Косметологія як наука. Основні поняття і терміни. Державне нормування виробництва косметичних і лікарських косметичних засобів | Розділ 2. Анатомо-фізіологічні і біохімічні особливості шкіри. Найпоширеніші захворювання шкіри та її придатків | Розділ 3. Основні інгредієнти лікарських косметичних засобів | Розділ 4. Тверді лікарські косметичні засоби | Розділ 5. Рідкі лікарські косметичні засоби | Розділ 6. М’які лікарські косметичні засоби | Розділ 7. Косметичні засоби для догляду за порожниною рота і зубами | Розділ 8. Дезодорувальні косметичні засоби | Додатки

Автори книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Калинюк Т.Г., Бокшан Є.В., Білоус С.Б. та ін.

Характеристики книги Практикум з технології лікарських косметичних засобів: навчальний посібник (ВНЗ ІІІ—ІV р. а.) / Т.Г. Калинюк, Є.В. Бокшан, С.Б. Білоус та ін.

Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 184
Обкдадинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 336 г
ISBN: 978-966-10-0012-3

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити