Телефони

044-235-49-25, 050-440-20-47

з 9:00 до 17:30 (Сб, Нд - вихідний)

Судові, правоохоронні та правозахисні органи України: навчальний посібник / О.С. Семерак. — 2-ге вид., перероб. і доп.

Судові, правоохоронні та правозахисні органи України: навчальний посібник / О.С. Семерак. — 2-ге вид., перероб. і доп.

58900
Немає в наявності
10 грн.
Автори: О.С. Семерак
Гриф: рекомендовано МОН України
Аудиторія: для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл, які вивчають основи держави і права, абітурієнтів, котрі готуються до вступних іспитів на юридичний факультет, а також працівників судових і правоохоронних органів
Видавництво: «Знання»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 476
ISBN: 978-966-346-456-5
LowCostBooks

Опис книги Судові, правоохоронні та правозахисні органи України: навчальний посібник / О.С. Семерак. — 2-ге вид., перероб. і доп.

Посібник підготовлений згідно з навчальною програмою “Судові, правоохоронні та правозахисні органи України” для студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів. Книга буде корисною для вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл, які вивчають основи держави і права, абітурієнтів, котрі готуються до вступних іспитів на юридичний факультет, а також працівників судових і правоохоронних органів.

Зміст книги Судові, правоохоронні та правозахисні органи України: навчальний посібник / О.С. Семерак. — 2-ге вид., перероб. і доп.

Розділ 1. Судові і правоохоронні органи в системі державних органів України | Розділ 2. Конституційні засади здійснення правосуддя. Вища рада юстиції | Розділ 3. Місцеві, апеляційні, вищі спеціалізовані суди. Верховний суд України | Розділ 4. Статус суддів | Розділ 5. Суддівське самоврядування. Державна судова адміністрація | Розділ 6. Конституційний суд України. Органи юстиції | Розділ 7. Правоохоронні органи України | Розділ 8. Правозахисні інституції. Перелік правових актів нормативної та навчально-методичної літератури | Розділ 9. Нормативно-правові акти судоустрою

Автори книги Судові, правоохоронні та правозахисні органи України: навчальний посібник / О.С. Семерак. — 2-ге вид., перероб. і доп.

О.С. Семерак

Характеристики книги Судові, правоохоронні та правозахисні органи України: навчальний посібник / О.С. Семерак. — 2-ге вид., перероб. і доп.

Видавництво: «Знання»
Мова: українська
Рік: 2008
Кількість сторінок: 392
Обкладинка: тверда
Формат: 60х90/16
Вага: 476 г.
ISBN: 978-966-346-456-5

Додати відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити